+420 702 972 386

CHCI ZEMĚDĚLSKOU PŮDU PRODAT

Děkujeme za důvěru. Jsme rádi, že se obracíte právě na naši společnost. Našim hlavním cílem je dlouhodobé držení půdy. Zemědělskou půdu vykupujeme, následně zcelujeme a pronajímáme místním zemědělcům. Níže uvádíme důvody, proč uzavřít ochod právě s námi:

1. Každý den uzavřeme minimálně 1 obchod
V současné době vlastníme v regionu Jižní Moravy přes 1 000 ha zemědělské půdy. Kupujeme zemědělskou půdu velkých výměr, ale i malé pozemky. Za 10 let jsme uzavřeli 2 500 kupních smluv neboli 250 kupních smluv ročně, což je 1 kupní smlouva každý pracovní den.

2. Prodávající se k nám vrací a doporučuji nás
O zemědělskou půdu má zájem spousta různých firem. V jejich konkurenci se nám daří obstát zejména díky tomu, že naprostá většina prodávajících je s našimi službami spokojena. S mnoha prodávajícími jsme uzavřeli i více kupních smluv, případně nás doporučili svým příbuzným nebo známým. Peníze vyplácíme zpravidla v hotovosti a hradíme i veškeré náklady s prodejem spojené. Důsledně dbáme na slušné vystupování našich spolupracovníků.

3. Vykupujeme i malé výměry pozemků
Téměř žádný pozemek pro nás není nezajímavý. I malý pozemek oceníme a předložíme Vám nabídku na jeho vykoupení.

4. Nabízíme férové výkupní ceny
Není půda jako půda a i pozemky, které se nacházejí kousek od sebe mohou mít jinou hodnotu. V případě Vašeho zájmu Váš pozemek oceníme a předložíme Vám cenovou nabídku do 48 hodin se zdůvodněním, proč Vám nabízíme právě takovou cenu.

KONTAKTY

LOGO_PATA

 PIKTO_DOMŮ    Tolstého 1741, 252 28  Černošice
 PIKTO_TELEFON    +420 702 972 386
 PIKTO_EMAIL    

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ© 2016 / ABSINTDESIGN / GASTRODESIGN